Showing 1–15 of 20 resultsSorted by price: low to high
Bungalow Home By Ben & Erin Napier Laptop Desk – 740-778
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.25 × 24 × 52 in |
| Brand | LMCo Home by Ben & Erin Napier |
| Color | Gray |
| Detail Color | Folkstone |
| Style | Craftsman/Bungalow |
| Collection | Bungalow Home by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Maren Executive Desk
| Weight | 189.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 62 × 30.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Power |
Maren Swivel Desk Top
| Weight | 132.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 64 × 32 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Swivel |
Maren Swivel Desk Base
| Weight | 50.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 28 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Swivel |
Bungalow Home By Ben & Erin Napier Laptop Desk – 741-778
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.25 × 24 × 52 in |
| Brand | LMCo Home by Ben & Erin Napier |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dover Grey Two Tone |
| Style | Craftsman/Bungalow |
| Collection | Bungalow Home by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Bungalow Home By Ben & Erin Napier Laptop Desk – 744-778
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.25 × 24 × 52 in |
| Brand | LMCo Home by Ben & Erin Napier |
| Color | White |
| Detail Color | Lattice |
| Style | Craftsman/Bungalow |
| Collection | Bungalow Home by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Prelude Swivel Lift-Top L-Desk
| Weight | 176.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 56 × 30.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Umber |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Prelude |
| Features | Swivel |
Perspectives Single Pedestal Desk
| Weight | 178.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 56 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sun-drenched Acacia |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Perspectives |
| Features | Storage |
Finn Writing Desk
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 42 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Finn |
| Features | Storage |
Rosalie Writing Desk
| Weight | 88.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 56 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | White Caps |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Power |
Wimberley Executive Desk
| Weight | 260.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 66 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pavestone |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Wimberley |
| Features | Power |
Intrigue 36in Nesting Desk
| Weight | 90.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 56.5 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
| Features | Power |
Load more products
Loading...