Showing 1–15 of 32 resultsSorted by price: low to high
Cool Rustic Dresser – 7 Drawers – 172-002
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 39 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stone Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Cool Rustic |
| Features | Storage |
Heritage Bureau – 9 Drawer – 110-003
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 44.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amish Cherry |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |
Heritage Bureau – 9 Drawer – 112-003
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 44.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobblestone Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |
Heritage Bureau – 9 Drawer – 114-003
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 44.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greystone (Grey) |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |
Maple Road Two-tone Triple Dresser – 7 Drwr – 116-003
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 38 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | White |
| Detail Color | Soft White/Natural Top |
| Style | Transitional |
| Collection | Maple Road Two-Tone |
| Features | Storage |
Maple Road Triple Dresser – 7 Drawers – 117-003
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 38 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Maple Syrup |
| Style | Transitional |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Triple Dresser – 7 Drawers – 118-003
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 38 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Transitional |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Custom Express Dresser – 7 Drwr – 120-003
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.13 × 60 × 38.56 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Clear Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Express |
| Features | Storage |
Custom Express Dresser – 7 Drwr – 123-003
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.13 × 60 × 38.56 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Express |
| Features | Storage |
Custom Express Dresser – 7 Drwr – 124-003
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.13 × 60 × 38.56 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Express |
| Features | Storage |
Custom Express Dresser – 7 Drwr – 126-003
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.13 × 60 × 38.56 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Blue |
| Detail Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Express |
| Features | Storage |
Custom Express Dresser – 7 Drwr – 127-003
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.13 × 60 × 38.56 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Express |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Bedroom By Ben & Erin Napier Dresser – 7 Drwr – 150-003
| Weight | 197 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 61.5 × 38.75 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Bedroom By Ben & Erin Napier Dresser – 7 Drwr – 151-003
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 61.5 × 38.75 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Bedroom By Ben & Erin Napier Dresser – 7 Drwr – 154-003
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 61.5 × 38.75 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bleached Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...