Showing 151–165 of 308 resultsSorted by price: low to high
Castella Castella Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
5903-80 Round End Table
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 22.00 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | 5903-80 |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Transitional |
HilCountry Pleasanton Bunching Bookcase
| Weight | 187.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.00 × 40.00 × 90.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry St. Hedwig Executive Desk
| Weight | 415.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.50 × 73.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Balcones 60in Friendship Table w/2-12in Leaves
| Weight | 193.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.50 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Mason End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 25.00 × 26.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Bluewind Flip-Top Console Table
| Weight | 121.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 72.00 × 31.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Bexar Leg Huntboard
| Weight | 160.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 90.00 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...