Showing 211–225 of 308 resultsSorted by price: low to high
LaGrange La Grange Faison Oval Cocktail Table
| Weight | 45.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 52.00 × 20.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
LaGrange La Grange Faison Round End Table
| Weight | 20.90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.50 × 24.50 × 25.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CommMarket Commerce & Market Four-Door Cabinet
| Weight | 122.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 64.25 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CommMarket Commerce & Market Four-Door Cabinet
| Weight | 122.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 64.25 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Grey |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CommMarket Commerce & Market Octagonal Cocktail Table
| Weight | 94.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 42.00 × 19.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Tan |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
CommMarket Commerce & Market Console
| Weight | 100.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 76.00 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Tan |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
CommMarket Commerce & Market Splayed Leg Console
| Weight | 63.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 56.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...