Showing 31–45 of 308 resultsSorted by price: low to high
Chatelet Chatelet Writing Desk
| Weight | 89.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 48.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Rectangle Leg Dining Table with Two 18” Leaves
| Weight | 206.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 72.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Rectangle Cocktail Table
| Weight | 149.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 54.00 × 21.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Dresser
| Weight | 241.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 68.00 × 40.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Chest
| Weight | 246.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 45.25 × 60.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Nightstand
| Weight | 114.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet King Wood Panel Bed
| Weight | 258.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.00 × 87.00 × 75.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Queen Upholstered Mantle Panel Bed
| Weight | 279.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.25 × 68.50 × 72.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet King Upholstered Mantle Panel Bed
| Weight | 335.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.25 × 84.50 × 72.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Tynecastle Tynecastle Lateral File
| Weight | 112.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Tynecastle |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Refectory Rectangle Trestle Dining Table with Two 22” Leaves
| Weight | 313.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 82.25 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Dresser
| Weight | 241.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 68.00 × 40.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Fretwork Nightstand
| Weight | 137.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 37.00 × 33.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...