Showing 91–105 of 308 resultsSorted by price: low to high
Boheme Boheme Garnier Barrel Back Bar Stool
| Weight | 30.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 22.50 × 45.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Garnier Barrel Back Counter Stool
| Weight | 28.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 22.50 × 39.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Saint Germain Server
| Weight | 224.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 72.00 × 38.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Beige, Grey |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Adante Dresser
| Weight | 276.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 68.75 × 42.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Chimay Six-Drawer Chest
| Weight | 286.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 44.00 × 60.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Bastogne Three-Drawer Nightstand
| Weight | 73.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.50 × 34.75 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 40.00 × 32.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Laurier Queen Panel Bed
| Weight | 254.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.50 × 68.00 × 69.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Laurier King Panel Bed
| Weight | 311.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.50 × 84.00 × 73.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Beaumont Beaumont 84in Rectangular Dining Table w-2/22in Leaves
| Weight | 239.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 84.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Beaumont |
| Color | Grey |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Beaumont Beaumont Square End Table
| Weight | 55.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.00 × 26.00 × 25.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Beaumont |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...