Showing 241–255 of 1071 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Wall Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Edie duo® Left-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Edie duo® Right-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Bennett duo® Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Talladega Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White, Yellow |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker |
Morrison Wall Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Randell Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker |
| Style | Casual |
Maverick Rocking Recliner
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...