Showing 31–45 of 52 resultsSorted by price: low to high
Boheme Boheme Chimay Six-Drawer Chest
| Weight | 286.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 44.00 × 60.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Bastogne Three-Drawer Nightstand
| Weight | 73.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.50 × 34.75 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Laurier Queen Panel Bed
| Weight | 254.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.50 × 68.00 × 69.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Laurier King Panel Bed
| Weight | 311.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.50 × 84.00 × 73.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CiaoBella Ciao Bella Display Cabinet- Natural
| Weight | 235.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 54.00 × 80.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Flip-Top Console
| Weight | 158.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.00 × 72.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Tan |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Bachelors Chest
| Weight | 133.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 40.00 × 33.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
HilCountry Bexar Leg Huntboard
| Weight | 160.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 90.00 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Floresville Bachelors Chest
| Weight | 127.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 39.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Surfrider Surfrider Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Surfrider |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Vittorio 80in Rectangle Dining Table w/ 2-22in Leaves
| Weight | 253.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 80.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Piazza Rectangular Cocktail Table
| Weight | 107.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 53.50 × 19.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Piazza End Table
| Weight | 50.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.00 × 25.50 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Aldo Eight-Drawer Dresser
| Weight | 242.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 68.00 × 40.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...