Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
Crafted Cherry Bedroom By Ben & Erin Napier Dresser – 7 Drwr – 151-003
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 61.5 × 38.75 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Dining By Ben & Erin Napier Uph Side Chair White Fabric – 151-030A
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Contemporary |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Fabric |
Crafted Cherry Dining By Ben & Erin Napier Uph Side Chair Oatmeal Fabric – 151-030B
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Contemporary |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Fabric |
Crafted Cherry Dining By Ben & Erin Napier Uph Side Chair Black Fabric – 151-030E
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Contemporary |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Fabric |
Crafted Cherry Bedroom By Ben & Erin Napier Chest – 5 Drwr – 151-115
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 42 × 54.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Dining By Ben & Erin Napier Server – 151-960
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 60 × 38.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |