Showing all 13 resultsSorted by price: low to high
Carlisle Chest – 157-115
| Weight | 206 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 44.5 × 53.38 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Carlisle |
| Features | Storage |
Carlisle Night Stand – 157-227
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.75 × 30 × 26.75 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Carlisle |
| Features | Storage |