Showing 31–45 of 45 resultsSorted by price: low to high
Dovetail Dining Upholstered Side Chair Oatmeal Fabric – 752-030B
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dovetail |
| Features | Fabric |
Dovetail Dining Upholstered Side Chair Grey Fabric – 752-030C
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dovetail |
| Features | Fabric |
Dovetail Dining Upholstered Side Chair Charcoal Fabric – 752-030D
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dovetail |
| Features | Fabric |