Showing all 14 resultsSorted by price: low to high
Maren Executive Desk
| Weight | 189.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 62 × 30.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Power |
Rosalie Writing Desk
| Weight | 88.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 56 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | White Caps |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Power |
Wimberley Executive Desk
| Weight | 260.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 66 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pavestone |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Wimberley |
| Features | Power |
Cora Sofa Table W/3 Stools
| Weight | 153.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 71.5 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
| Features | Power |
Intrigue 36in Nesting Desk
| Weight | 90.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 56.5 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
| Features | Power |
Rosalie 1-Drawer Nightstand-Blue
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 20 × 26 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | Cabana Blue |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Power |
Cora 1-Drawer Nightstand
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 20 × 28.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
| Features | Power |
Cora 2-Drawer Nightstand
| Weight | 59.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 24 × 28 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
| Features | Power |
Halbrooke 1-Drawer Nightstand
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 24 × 27 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Halbrooke |
| Features | Power |
Elsie 2 Drawer Nightstand
| Weight | 61.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 26.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Classic Walnut |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Elsie |
| Features | Power |
Sariel 3 Drawer Ns Stone Top
| Weight | 103.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 29 × 28.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Designer Espresso |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Sariel |
| Features | Power |
Davie 1-Drawer Nightstand
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 24 × 26 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
| Features | Power |
Davie 3-Drawer Nightstand
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 28 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
| Features | Power |
Maddox 3-Drawer Nightstand
| Weight | 66.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 28 × 29 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Cotton |
| Style | Coastal/cottage/tropical |
| Collection | Maddox |
| Features | Power |