Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Traditions Traditions Entertainment Console
| Weight | 173.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 80.00 × 33.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Friendship Table with Two 12-inch Leaves
| Weight | 220.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.00 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Rectangle Cocktail Table
| Weight | 125.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.00 × 52.00 × 18.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Round End Table
| Weight | 83.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 28.00 × 25.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Drink Table
| Weight | 20.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 12.00 × 22.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Stone, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Six-Drawer Dresser
| Weight | 247.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 66.00 × 40.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Six-Drawer Dresser
| Weight | 247.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 66.00 × 40.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |