Showing 1–15 of 73 resultsSorted by price: low to high
Mona Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Autumn Lift Chair
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
Destin Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
Destin UC114-Large Power Lift Chair Recliner
| Dimensions | 39 × 34 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Destin Power Lift Chair Recliner (UC114)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Destin Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Explorer Branson Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
UC332 Large Power Lift Recliner
| Dimensions | 23 × 34 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Blue, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Heat, Lift, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Austin Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
Rhodes Lift Recliner
| Dimensions | 37 × 37 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lift, Power Recliner |
| Style | Transitional |
Rhodes Medium
| Dimensions | 37 × 37 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Reclining |
| Style | Transitional |
Marbella Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...