Showing all 12 resultsSorted by price: low to high
Maren Executive Desk
| Weight | 189.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 62 × 30.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Power |
Maren Swivel Desk Top
| Weight | 132.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 64 × 32 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Swivel |
Maren Swivel Desk Base
| Weight | 50.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 28 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
| Features | Swivel |