Showing 211–225 of 362 resultsSorted by price: low to high
Dovetail Dining Upholstered Side Chair White Fabric – 755-030A
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | White |
| Detail Color | Bleached White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Dovetail |
| Features | Fabric |
Dovetail Dining Upholstered Side Chair Oatmeal Fabric – 755-030B
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | White |
| Detail Color | Bleached White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Dovetail |
| Features | Fabric |
Dovetail Dining Upholstered Side Chair Grey Fabric – 755-030C
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | White |
| Detail Color | Bleached White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Dovetail |
| Features | Fabric |
Dovetail Dining Upholstered Side Chair Charcoal Fabric – 755-030D
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 18.5 × 37 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | White |
| Detail Color | Bleached White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Dovetail |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...