Showing 1–15 of 16 resultsSorted by price: low to high
Sanctuary Sanctuary Spindle Back Arm Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 17.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 24.25 × 43.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Beige, Brown, Cream |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Spindle Back Side Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 16.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 24.25 × 43.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Beige, Brown, Cream |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Boheme Boheme Saint Germain Server
| Weight | 224.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 72.00 × 38.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Beige, Grey |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary2 Sanctuary Grand Premier Entertainment Console Blanc
| Weight | 312.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 106.50 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary2 Sanctuary Premier Console Entertainment Blanc
| Weight | 244.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 82.00 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Entertainment Console
| Weight | 173.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 80.00 × 33.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Friendship Table with Two 12-inch Leaves
| Weight | 220.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.00 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Round End Table
| Weight | 83.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 28.00 × 25.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Six-Drawer Dresser
| Weight | 247.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 66.00 × 40.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...