Landry Sofa Table
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Contact store for Stock and Pricing
Special Financing Available See Details
Description
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Constructed with Rubberwood solids and Random Matched Quartered Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Two fixed shelves, with six open storage areas | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 66.00″W X 16.00″D X 28.50″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 136.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 66 × 28.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Casual Mink |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Landry |
| Features | Storage |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
18815
Category: Sofa Tables
Tags: Brown, Casual Mink, Riverside Furniture, Sofa Tables, Storage
Reviews
There are no reviews yet.