Showing 901–915 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Aries Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Ezra Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 111.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Platinum Power Lift Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Lift, Power Recline |
| Style | Transitional |
Reegan High Leg Swivel Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
| Style | Modern |
Dora Swivel Gliding Chair
| Weight | 106.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |
Kennedy Chair
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Casual, Contemporary |
Mackenzie Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 19.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Natalie Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 31.5 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...