Showing 916–930 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Collins Ottoman
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 31.5 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Kennedy Ottoman
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 27 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Meyer Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 30 × 18 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Roundabout Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 18 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Logan Circle Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 36.5 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary |
Allegra Ottoman
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 27.5 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Scarlett High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Dante High Leg Reclining Chair
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Brentwood High Leg Reclining Chair
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Riley High Leg Reclining Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
Rheeves High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Wood |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...