Showing 931–945 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Dante High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Brentwood High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 107.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Rheeves High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 114.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Pinnacle Wall Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Turner Wall Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Contemporary, Transitional |
Rowan Wall Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Maverick Wall Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Turner Wall Reclining Sofa
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Upholstered |
| Style | Casual |
Finley Wall Reclining Sofa
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Contemporary |
Mateo Casual Reclining Wall Saver Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Wall Reclining Sofa
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
Load more products
Loading...