Showing 1216–1230 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Finley Wall Recliner
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Felix Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Apollo Rocking Recliner
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Maddox Rocking Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Maddox Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Neo Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 39 × 35.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Addison Gliding Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Ava Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Redwood Wall Recliner
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Emmons Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Lennon Rocking Recliner
| Dimensions | 39.5 × 32.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Ezra Rocking Recliner
| Weight | 81.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Billie Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 32 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...