Showing 376–390 of 585 resultsSorted by price: low to high
Hawthorn Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 74.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Casual |
Leesburg Leesburg Lateral File
| Weight | 130.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Executive Desk
| Weight | 288.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.00 × 72.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Rhapsody Rhapsody Executive Desk
| Weight | 418.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 74.00 × 31.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Nightstand
| Weight | 114.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Nightstand
| Weight | 114.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 37.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Executive Desk
| Weight | 313.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.00 × 72.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Bookcase
| Weight | 189.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 42.00 × 85.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Writing Desk
| Weight | 163.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 60.50 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Lateral File
| Weight | 99.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Executive Desk
| Weight | 268.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 66.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...