Showing 16–30 of 52 resultsSorted by price: low to high
Dora Chair
| Weight | 56.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Maeve Chair
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Cleo 2-Arm Chaise w/ Storage
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 38.5 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Nailheads, Storage, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Turner Wall Reclining Sofa
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Upholstered |
| Style | Casual |
Jean Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining Chair & A Half
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining Chair & A Half w/ Headrest
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Robin Reclining Sofa 440774
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Roman Reclining Chair & A Half
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Maddox Reclining Chair & A Half
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Robin Reclining Chair & A Half
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 49 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Piper Queen Sleep Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Kennedy Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual |
Amanda Chair & A Half
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 51 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Kirby Chair & A Half
| Weight | 82.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 42.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...