Showing 61–75 of 135 resultsSorted by price: low to high
Leesburg Leesburg Bureau
| Weight | 231.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 54.00 × 42.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Bachelor’s Chest
| Weight | 161.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 36.00 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Six-Drawer Chest
| Weight | 169.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 44.00 × 60.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Bachelors Chest
| Weight | 114.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 38.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Chimay Six-Drawer Chest
| Weight | 286.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 44.00 × 60.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 40.00 × 32.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CiaoBella Ciao Bella Six-Drawer Chest- Speckled Gray
| Weight | 242.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 45.00 × 58.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Grey |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Six-Drawer Chest- Black
| Weight | 242.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 45.00 × 58.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Ciao Bella Five-Drawer Bureau
| Weight | 207.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 56.00 × 44.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Bachelors Chest
| Weight | 133.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 40.00 × 33.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
HilCountry Gillespie Five-Drawer Chest
| Weight | 265.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 44.00 × 60.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Floresville Bachelors Chest
| Weight | 127.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 39.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...