Showing 781–795 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Apollo Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Rowan Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 34 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Ava Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Mateo Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Redwood Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Hawthorn Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Aries Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 88.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Ezra Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 100.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Astor Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 40 × 38 × 45 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Soren Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Load more products
Loading...