Showing 796–810 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Rocking Recliner w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Lancer Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Greyson Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Recline, Rocker, Upholstered, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Jay Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Wood |
| Style | Transitional |
Stratus Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Trouper Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 107.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Arthur Power Rocking Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Talladega Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Mateo Casual Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rosewood Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Joel Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...