Showing 916–930 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Mateo Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 212.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 68.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Maverick Wall Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Turner Wall Reclining Sofa
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Upholstered |
| Style | Casual |
Finley Wall Reclining Sofa
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Contemporary |
Mateo Casual Reclining Wall Saver Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Wall Reclining Sofa
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
Pinnacle Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 78 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Mateo Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 93 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Liam Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Lennon Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 237 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Load more products
Loading...