Showing 931–945 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 78 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Turner Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Mateo Sofa
| Weight | 237.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 93 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Lennon Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Remote, USB |
| Style | Contemporary |
Pinnacle Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 72 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Mateo Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 78.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Wall Reclining Loveseat w/Console
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 73.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Pinnacle Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 72 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...