Showing 946–960 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 70 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Mateo Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 229.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 78.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 73.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Pinnacle Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 72 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 248 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 70 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Mateo Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 293.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 78.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 73 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lennon Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 73.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Jean Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Reese Right-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Contemporary, Transitional |
Roman Reclining Chair and A Half
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining Chair & A Half
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining Chair & A Half w/ Headrest
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...