Showing 961–975 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Roman Power Reclining 2-seat Sofa w/ Headrest
| Weight | 263 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 85 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Robin Reclining Sofa 440774
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Roman Reclining 2-seat Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 85 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Casual |
Reese Reclining Sofa
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 90 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
James Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Easton Reclining Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 84.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
Trouper Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brooks Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Casual |
Talladega Reclining Sofa
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Casual |
Dorian Reclining Sofa
| Weight | 217.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Casual |
Apollo Reclining Sofa
| Weight | 204.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Modern |
Load more products
Loading...