Showing 1141–1155 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Robin Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 80 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
James Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Jay Power Reclining sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 242 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 233.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Apollo Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 238.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Maddox Power Reclining Chair and A Half w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Robin Power Reclining Chair and A Half w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 49 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
James Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 39 × 64 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Jay Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 197 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 42 × 62 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 223.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Robin Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 236 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 63.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
James Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 79 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Cupholders, Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Jay Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...