Showing 1216–1230 of 1385 resultsSorted by price: low to high
RC Sterling Swivel Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 138.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.50 × 35.50 × 44.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
MS Vaughn Zero Gravity Recliner with Power Headrest
| Weight | 115.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 34.50 × 40.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
SS Chester Tufted Stationary Sofa
| Weight | 226.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 94.50 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | SS |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
SS Chester Stationary Sofa
| Weight | 148.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 94.50 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | SS |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
MS Savion Grandier Power Recliner Sofa w/ Power Headrest
| Weight | 449.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 124.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
MS Savion Grandier Sofa w/PWR Recline PWR Headrest
| Weight | 449.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 124.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
MS Savion Grandier Power Recliner w/ Power Headrest
| Weight | 173.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 47.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige, Brown, Grey |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
MS Savion Grandier PWR Recliner w/PWR Headrest
| Weight | 173.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 47.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
MS Poise Power Recliner Sofa w/ Power Headrest
| Weight | 262.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.75 × 83.25 × 41.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Poise Power Recliner w/ Power Headrest
| Weight | 136.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.75 × 37.00 × 41.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 150.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 40.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...