Showing 1231–1245 of 1385 resultsSorted by price: low to high
MS Lyra Zero Gravity Power Recliner w/Power Headrest
| Weight | 151.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 40.50 × 42.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 150.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 40.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | |
| Features | Leather, Sahara Dorian Gray (Semi-Aniline Top Grain with Split) |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Sofa with Power Headrest
| Weight | 299.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 89.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Sofa w/Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 89.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Sofa with Power Headrest
| Weight | 299.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 89.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Black |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 146.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 34.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 146.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 34.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recline Sofa with Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 78.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recline Sofa with Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 78.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
SS William Stationary Sofa
| Weight | 214.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.50 × 96.50 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | SS |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Linen-Gray Meade Manual Recline
| Weight | 105.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.2 × 35 × 42.5 in |
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Vail Rocking Recliner
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Reclining, Rocking, Upholstered |
| Style | Casual |
Vail Wall Recliner
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...