Showing 1–15 of 92 resultsSorted by price: low to high
Archivist Nine-Drawer Dresser
| Weight | 198.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 68.00 × 40.25 in |
| Brand | |
| Collection | Archivist |
| Color | Dark Wood |
| Features | Pecky Pecan Veneers and Felt |
| Style | Traditional |
Archivist Bureau
| Weight | 165.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 50.00 × 44.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Dark Wood |
| Features | Pecky Pecan Veneers and Felt |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Lateral File
| Weight | 130.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary Sanctuary Glass Bunching Curio-Ebony Antiqued Oak
| Weight | 200.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.50 × 44.00 × 90.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Executive Desk
| Weight | 313.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.00 × 72.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Demilune Hall Console
| Weight | 77.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.00 × 60.00 × 32.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Dresser
| Weight | 273.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 68.00 × 42.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Chest
| Weight | 234.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 42.00 × 56.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Bureau
| Weight | 231.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 54.00 × 42.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Nightstand
| Weight | 94.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 32.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Bachelor’s Chest
| Weight | 161.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 36.00 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg Queen Poster Bed
| Weight | 181.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.00 × 66.25 × 70.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Leesburg Leesburg King Poster Bed
| Weight | 211.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.25 × 82.25 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Bookcase
| Weight | 189.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 42.00 × 85.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Writing Desk
| Weight | 163.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 60.50 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...