Showing 16–30 of 92 resultsSorted by price: low to high
Archivist Archivist Lateral File
| Weight | 99.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Executive Desk
| Weight | 268.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 66.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Trestle Table w/2-18in Leaves
| Weight | 283.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.25 × 86.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Sideboard
| Weight | 249.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 80.00 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Six-Drawer Chest
| Weight | 169.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 44.00 × 60.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Three-Drawer Nightstand
| Weight | 72.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 32.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Bachelors Chest
| Weight | 114.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 38.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Queen Sleigh Bed w/Low Footboard
| Weight | 189.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97.25 × 68.25 × 56.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist King Sleigh Bed w/Low Footboard
| Weight | 218.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97.25 × 84.25 × 56.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Beaumont Beaumont Square End Table
| Weight | 55.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.00 × 26.00 × 25.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Beaumont |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Beaumont Beaumont Console
| Weight | 179.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 90.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Beaumont |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
HilCountry Pleasanton Bunching Bookcase
| Weight | 187.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.00 × 40.00 × 90.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...