Showing 31–45 of 92 resultsSorted by price: low to high
HilCountry St. Hedwig Executive Desk
| Weight | 415.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.50 × 73.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Balcones 60in Friendship Table w/2-12in Leaves
| Weight | 193.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.50 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Mason End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 25.00 × 26.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Bluewind Flip-Top Console Table
| Weight | 121.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 72.00 × 31.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Williamson Nine-Drawer Dresser
| Weight | 315.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.00 × 72.00 × 38.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Gillespie Five-Drawer Chest
| Weight | 265.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 44.00 × 60.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Woodcreek Queen Mansion Bed
| Weight | 270.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96.25 × 75.50 × 72.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Rectangle Cocktail Table
| Weight | 125.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.00 × 52.00 × 18.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Six-Drawer Dresser
| Weight | 247.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 66.00 × 40.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sundance Sundance Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sundance |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...