Showing 46–60 of 92 resultsSorted by price: low to high
LaGrange La Grange Twin Sisters Ladderback Counter Stool
| Weight | 19.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 20.25 × 41.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Metal, Nailheads, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CC Royce Club Chair
| Weight | 62.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.00 × 29.00 × 32.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CC |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
CC Maya Wing Club Chair
| Weight | 51.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.50 × 30.00 × 42.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CC |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
CC Maya Wing Club Chair
| Weight | 51.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.50 × 30.00 × 42.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CC |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
CC Potter Club Chair
| Weight | 67.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.50 × 29.50 × 33.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CC |
| Color | Black, Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...