Showing 1–15 of 19 resultsSorted by price: low to high
Rosalie Server – White
| Weight | 160.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 38 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | White Caps |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Storage |
Rosalie Server – Blue
| Weight | 155.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 38 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | Cabana Blue |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Storage |
Cora Server
| Weight | 201.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 55.75 × 40 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Dining By Ben & Erin Napier Server – 150-960
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 60 × 38.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Dining By Ben & Erin Napier Server – 151-960
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 60 × 38.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Crafted Cherry Dining By Ben & Erin Napier Server – 154-960
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 60 × 38.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bleached Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Crafted Cherry by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...