Showing 181–195 of 308 resultsSorted by price: low to high
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
VeraCruz Vera Cruz Rectangular End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.50 × 24.50 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | VeraCruz |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Surfrider Surfrider Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Surfrider |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sundance Sundance Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sundance |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Surfrider Surfrider Rectangle End Table
| Weight | 59.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.50 × 24.50 × 25.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Surfrider |
| Color | Beige, Brown, Cream |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Marzano Dining Bench
| Weight | 41.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 63.50 × 37.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Vittorio 80in Rectangle Dining Table w/ 2-22in Leaves
| Weight | 253.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 80.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Marzano Windsor Arm Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 20.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 23.50 × 44.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco La Riva Upholstered Seat Arm Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.50 × 24.25 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco La Riva Ladder Back Side Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 18.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 23.25 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Aperto Rush Side Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 21.50 × 39.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...