Showing 196–210 of 308 resultsSorted by price: low to high
Alfresco Alfresco La Riva Ladder Back Swivel Counter Stool
| Weight | 32.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 20.25 × 39.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Costa Display Cabinet
| Weight | 282.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 46.00 × 90.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Glass, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Piazza Rectangular Cocktail Table
| Weight | 107.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 53.50 × 19.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Piazza End Table
| Weight | 50.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.00 × 25.50 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Costiere Chest
| Weight | 127.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 42.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Aldo Eight-Drawer Dresser
| Weight | 242.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 68.00 × 40.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Palmieri Three-Drawer Nightstand
| Weight | 103.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.00 × 32.25 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Bellissimo Bachelors Chest
| Weight | 116.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 38.50 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Lauro Queen Panel Bed with Metal
| Weight | 158.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.00 × 66.75 × 72.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Lauro King Panel Bed with Metal
| Weight | 195.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.00 × 82.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Melange Melange Thunber Sofa Console
| Weight | 102.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 110.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Melange |
| Color | Grey |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Melange Melange Rafferty Console
| Weight | 92.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 59.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Melange |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Transitional |
LaGrange La Grange Prause Gate Leg Round Table
| Weight | 19.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 24.00 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
LaGrange La Grange OQuinn Bar Cabinet
| Weight | 215.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 80.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
LaGrange La Grange Twin Sisters Ladderback Counter Stool
| Weight | 19.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 20.25 × 41.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Metal, Nailheads, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...