Showing 61–75 of 308 resultsSorted by price: low to high
Leesburg Leesburg King Poster Bed
| Weight | 211.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.25 × 82.25 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary Sanctuary Spindle Back Arm Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 17.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 24.25 × 43.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Beige, Brown, Cream |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Spindle Back Side Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 16.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 24.25 × 43.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Beige, Brown, Cream |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Spindle Arm Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 17.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 24.25 × 43.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Spindle Side Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 16.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 24.25 × 43.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Four-Drawer Thin Console
| Weight | 127.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 72.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Blue |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Archivist Archivist Bookcase
| Weight | 189.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 42.00 × 85.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Writing Desk
| Weight | 163.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 60.50 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Lateral File
| Weight | 99.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 31.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Executive Desk
| Weight | 268.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 66.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Trestle Table w/2-18in Leaves
| Weight | 283.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.25 × 86.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Sideboard
| Weight | 249.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 80.00 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...