Showing 76–90 of 308 resultsSorted by price: low to high
Archivist Archivist Six-Drawer Chest
| Weight | 169.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 44.00 × 60.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Three-Drawer Nightstand
| Weight | 72.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 32.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Bachelors Chest
| Weight | 114.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 38.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist Queen Sleigh Bed w/Low Footboard
| Weight | 189.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97.25 × 68.25 × 56.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Archivist Archivist King Sleigh Bed w/Low Footboard
| Weight | 218.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97.25 × 84.25 × 56.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Regatta Entertainment Console 72in
| Weight | 154.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 72.00 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Regatta |
| Color | Tan |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Melange Melange Console Table
| Weight | 151.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.50 × 48.00 × 34.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Melange |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
5540-50 Round Martini Table
| Weight | 16.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.00 × 16.00 × 24.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | 5540-50 |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Traditional |
StArmand St. Armand Round End Table
| Weight | 18.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 22.00 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | StArmand |
| Color | Tan |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |
5726-55 Entertainment Console
| Weight | 200.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 80.00 × 35.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | 5726-55 |
| Color | Tan |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...