Showing 1–15 of 35 resultsSorted by price: low to high
Brookhvn Brookhaven Executive L Right Return
| Weight | 351.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 79.00 × 68.25 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Open Bookcase
| Weight | 158.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.50 × 45.00 × 82.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Lateral File
| Weight | 136.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 34.00 × 31.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Executive Desk
| Weight | 288.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.00 × 72.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary Sanctuary Four-Drawer Thin Console – Drift
| Weight | 79.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 72.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Thin Console-Amber Sands
| Weight | 88.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.75 × 60.00 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Rhapsody Rhapsody Lateral File
| Weight | 130.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.50 × 39.50 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Rhapsody Rhapsody Executive Desk
| Weight | 418.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 74.00 × 31.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Rhapsody Rhapsody Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Tynecastle Tynecastle Lateral File
| Weight | 112.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Tynecastle |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Bunching Curio
| Weight | 233.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 44.00 × 90.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella 60in Round Dining Table
| Weight | 264.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60.00 × 60.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...