Showing 16–30 of 35 resultsSorted by price: low to high
Castella Castella Rectangle Dining Table w/2-20in Leaves
| Weight | 374.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.00 × 88.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella 72in Round Urn Table
| Weight | 310.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72.00 × 72.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
5903-80 Round End Table
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 22.00 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | 5903-80 |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Transitional |
VeraCruz Vera Cruz Rectangular End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.50 × 24.50 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | VeraCruz |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Melange Melange Rafferty Console
| Weight | 92.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 59.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Melange |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Transitional |
LaGrange La Grange OQuinn Bar Cabinet
| Weight | 215.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 80.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...