Showing 61–73 of 73 resultsSorted by price: low to high
UltraCozy Power Recliner
| Dimensions | 37 × 38 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Cupholder, Leather, Lumbar, Metal, Phone Charger, Power, USB, Wood |
| Style | Modern |
UC671 5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Faux Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Ultra Cozy Power Recliner Peppercorn
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
UC671 5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
UC673 5-Zone Power Recliner
| Dimensions | 37 × 32 × 45.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
UC682 Power Lift Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Remote |
Capella Medium
| Dimensions | 39 × 33 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Lift, Power Recline, Remote |
| Style | Casual |
Apollo Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Adjustable Headrest, Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Apollo Power Lift Chair Recliner (UC799)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Multicolored, Tan |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Apollo Medium/Large
| Dimensions | 40 × 34 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Reclining |
| Style | Transitional |