Showing 46–60 of 73 resultsSorted by price: low to high
Polaris Medium/Wide
| Dimensions | 37 × 41 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
StellarComfort Artemis Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
StellarComfort Artemis Power Lift Chair Recliner (UC562)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Rigel Medium/Large Power Lift Recliner w/Heatwave
| Dimensions | 44 × 40 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Rigel Medium/Large Power Lift Recliner
| Dimensions | 44 × 40 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Saros Large Recliner
| Dimensions | 40.5 × 39 × 47.5 in |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recliner |
| Style | Traditional |
Saros Large
| Dimensions | 40.5 × 39 × 47.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Saros Medium Recliner
| Dimensions | 38.5 × 37.5 × 45.5 in |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recliner |
| Style | Traditional |
StellarComfort UC570-L
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
StellarComfort UC570-M
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, USB |
| Style | Transitional |
UC669 5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...